خانه

China Pillow Online Marketplace

نمایه شرکت

چین بالش بازار آنلاین با تولید، فروش و خدمات پس از فروش فنی به طور کلی، درگیر در محصولات حرفه ای.در اینجا مجموعه ای از تولید کنندگان مارک های اصلی در زمینه کسب و کار چین است. ما تنها با ارائه محصولات با کیفیت بالا تولید می کنیم. تکنسین های حرفه ای با کیفیت بالا و تجهیزات پیشرفته تولید مدرن هستند. تمام محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی کیفیت هستند و در بسیاری از بازارهای مختلف در سراسر جهان قدردانی می شوند. کنترل کیفیت عالی در تمام مراحل تولید ما را قادر می سازد تا رضایت کلی مشتری را تضمین کنیم.

به عنوان یک نتیجه از محصولات با کیفیت بالا و خدمات برجسته مشتری، آنها را به یک شبکه جهانی فروش رسیدن به شمال امریکا، آمریکای جنوبی، اقیانوسیه و اروپای غربی است. پلت فرم خواهد شد عمیقا ریشه در کسب و کار محصولات جدید چینی محصولات، بهتر سازگار و شکوفایی کنید.اگر شما نیاز دارید، لطفا روی دکمه "تماس با ما" محصول یا محصولات تولید کننده محصولات تماس مستقیم کلیک کنید. فروشندگان تامین کنندگان به ایمیل شما پاسخ خواهند داد.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

کارخانه تاریخچه استخدام مردم پرشور، پر انرژی، سخت کوش و فکری کنجکاو که علاقه به کسب و کار و تاریخ است. کارکنان ما شامل کسب و کار مردم، معماران و طراحان و بایگانی که تجربه در سازمان های دیگر ارتباطات بازاریابی، شرکت ها، شرکت های رسانه ای، موسسات فرهنگی و فناوری و شرکت های مشاوره دارند.

در سال 1998، تکنولوژی جدید به طور رسمی در 18 دسامبر تاسیس شد. در روزهای اولیه آن، مساحت طبقه کمتر از 40 جریب است و کارکنان کمتر از 100. محصول عمده آن 5 گالن ماشین آلات و برای پر کردن آب دستگاه برای بطری کوچک است. با این حال، کارکنان فنی طولانی زحمتکش ما می ترسند از هیچ سختی و کار در روز خط مقدم تولید و شب، همه از این به ما تکنولوژی جدید عصر جدید کمک می کند.

در سال 2004، استقرار برای دمیدن بخش و پر کردن بخش از مهم ترین وظایف برای این سال است. اولین خط پر کردن CSD رسما در ماه جولای وارد بازار شد و سپس آن را با موفقیت به بهره برداری در گوانگدونگ Swire کوکا کولا رفت. علاوه بر این، ما نیز یکی دیگر از خط CSD با Hangzhou کوکو کولا را امضا کردند. این همکاری با کوکو کولا یک دوره جدید برای تکنولوژی جدید باز

<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

وارد کننده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : $1,000,000-$5,000,000

صادرات کامپیوتر : < 10%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب نور تسلی برای فروش کیفیت خوب نور تسلی برای فروش کیفیت خوب نور تسلی برای فروش کیفیت خوب نور تسلی برای فروش