خانه

China Pillow Online Marketplace

نمایه شرکت


بازار آنلاین بالش چین با ساخت ، فروش و خدمات فنی خدمات پس از فروش به عنوان یک کل ، درگیر در محصولات حرفه ای است. در اینجا مجموعه ای از تولید کنندگان مارک های بزرگ در زمینه تجارت چین است. ما فقط محصولات با کیفیت بالا را ارائه می دهیم. تولید کنندگان دارای تکنسین های حرفه ای با کیفیت و تجهیزات پیشرفته تولید مدرن هستند. همه محصولات با استانداردهای بین المللی کیفیت مطابقت دارند و در انواع مختلف بازارهای مختلف در سراسر دنیا بسیار مورد استقبال قرار می گیرند. کنترل کیفیت عالی در تمام مراحل تولید ما را قادر می سازد رضایت مشتری را تضمین کنیم.

به عنوان یک نتیجه از محصولات با کیفیت بالا و خدمات به مشتریان برجسته ، آنها یک شبکه فروش جهانی را بدست آورده اند که به آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، اقیانوسیه و اروپای غربی می رسند. این بسترهای نرم افزاری عمیقاً در تجارت محصولات جدید چینی ریشه دارد ، بهتر سازگار خواهد شد و در صورت نیاز ، لطفاً روی دکمه "تماس با ما" روی صفحه محصول یا تولید کنندگان محصولات مستقیم با محصولات کلیک کنید.فروش فروشندگان به ایمیل شما پاسخ می دهند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

کارخانه تاریخچه استخدام مردم پرشور، پر انرژی، سخت کوش و فکری کنجکاو که علاقه به کسب و کار و تاریخ است. کارکنان ما شامل کسب و کار مردم، معماران و طراحان و بایگانی که تجربه در سازمان های دیگر ارتباطات بازاریابی، شرکت ها، شرکت های رسانه ای، موسسات فرهنگی و فناوری و شرکت های مشاوره دارند.

در سال 1998، تکنولوژی جدید به طور رسمی در 18 دسامبر تاسیس شد. در روزهای اولیه آن، مساحت طبقه کمتر از 40 جریب است و کارکنان کمتر از 100. محصول عمده آن 5 گالن ماشین آلات و برای پر کردن آب دستگاه برای بطری کوچک است. با این حال، کارکنان فنی طولانی زحمتکش ما می ترسند از هیچ سختی و کار در روز خط مقدم تولید و شب، همه از این به ما تکنولوژی جدید عصر جدید کمک می کند.

در سال 2004، استقرار برای دمیدن بخش و پر کردن بخش از مهم ترین وظایف برای این سال است. اولین خط پر کردن CSD رسما در ماه جولای وارد بازار شد و سپس آن را با موفقیت به بهره برداری در گوانگدونگ Swire کوکا کولا رفت. علاوه بر این، ما نیز یکی دیگر از خط CSD با Hangzhou کوکو کولا را امضا کردند. این همکاری با کوکو کولا یک دوره جدید برای تکنولوژی جدید باز

China Pillow Online Marketplace
China Pillow Online Marketplace
China Pillow Online Marketplace
China Pillow Online Marketplace
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

وارد کننده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

تعداد کارمندان : 100~200

فروش سالانه : $1,000,000-$5,000,000

صادرات کامپیوتر : < 10%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین China Pillow Online Marketplace گواهینامه ها چین China Pillow Online Marketplace گواهینامه ها چین China Pillow Online Marketplace گواهینامه ها چین China Pillow Online Marketplace گواهینامه ها